Test antygenowy jest najbardziej potrzebny, gdy mamy objawy i nie jesteśmy pewni, czy to jest niegroźne przeziębienie, czy COVID-19. Wynik mamy w 15 minut. A wymaz jest bezbolesny, płytki.

Test
antygenowy

Test antygenowy to wyrób medyczny. W imieniu zwycięskich szkół testy antygenowe będą mogli odebrać zaprzyjaźnieni medycy, którzy będą je wykonywać. 

Główna nagroda w konkursie

Aura Air

Pierwsze urządzenie na świecie, które zneutralizuje w klasie szkolnej, jak i w każdym innym pomieszczeniu, koronawirusa. Dzieci będą bezpieczniejsze, ale też będą oddychać czystym powietrzem.

Aura Air

Dlaczego warto?

Życzliwość to supermoc, którą możemy się dzielić. Wiedzą o tym uczniowie klas I-III szkół podstawowych w całej Polsce. W sumie narysowali oni niemal 1000 prac. Wszystkie one będą częścią e- galerii. Dziś prezentujemy prace konkursowe, które reprezentują szkoły. Prace te zostały wybrane przez medyków spośród zgłoszonych na konkurs.

Kto dołączył do akcji: Medycy, dziękujemy!

Szkoły podstawowe z całej Polski. Blisko 1000 uczniów z całej Polski! Z tych prac zbudujemy największą w Polsce e-galerię, która będzie tętnić życzliwością.

Dlaczego warto?

Gdy nie wiesz, co robić, rób dobro!

To nic, że mamy niewiele lat i tak możemy okazać wsparcie i je okazujemy! Życzliwość to supermoc! Warto mówić o dobrych rzeczach.

Bądźmy w życzliwym kontakcie.

– Zostaw nam swojego e-maila. Wyślemy Ci „kartkę-niespodziankę”, którą będziesz mógł wysłać do wszystkich tych, których lubisz bardziej i mniej.
– OK. Jestem ciekaw kartki-niespodzianki. Zostawiam Wam mojego e-maila.

W razie pytań, śmiało można się z nami kontaktować: 690 000 679. Odbierze Magda. Lub napisać: kontakt@medycydziekujemy.pl.
Dziękujemy! Teraz już oficjalnie jesteś częścią życzliwej społeczności. 

Najnowsze artykuły

PRESS ROOM